1.

20-21.09.19 Hackathon It-Scouts з робототехніки «Smart-City»

У Вінниці за ініціативою громадської організації «Технічний скаутський рух IT-Scouts» на базі Вінницького національного технічного університету з 20 по 21 вересня 2019 року відбулись Всеукраїнські командні змагання для молоді «Хакатон IТ-Scouts з робототехніки «Smart-City» серед студентів вищих навчальних закладів України, учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів осередків технічної творчості, учасників гуртків (шкіл, академій тощо) з робототехніки.

Роботизовані пристрої конкурсантів виконали шість завдань для мобільних роботів на спеціальному випробувальному полігоні «Smart-City» зі смугою перешкод. Також відбулась виставка розробок та проектів компаній-партнерів та учасників Хакатону за напрямком «Smart-City».

У Всеукраїнських командних змаганнях "Хакатон IТ-Scouts з робототехніки «Smart-City» 20-21 вересня 2019 р. у Вінниці визначено переможців у двох напрямках:
А – студенти закладів вищої освіти:
1 місце – команда "CHNU-Team" Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича у складі: Олексій Пшеничний, Олександр Дубовик, Анатолій Амарій, Володимир Бахтін;
2 місце – команда "M&T" (Microelectronic and Technology) Харківського національного університету радіоелектроніки у складі: Олексій Білоцерківець, Дмитро Корхов, Костянтин Меркулов, Сергій Руденок;
3 місце – команда "CheBots" Чернігівського національного технологічного університету у складі: Євгеній Куц, Віктор Кондрашевський, Олександр Велігорський, Руслан Дьогтяр

В – учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв
1 місце – команда "It-Scouts" (збірна учнів ЗОШ м. Вінниці та Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді): Віталій Петушинський, Дмитро Шніпов, Руслан Агєєв, Михайло Катюшин;
2 місце – команда Вінницького технічного ліцею у складі: Володимир Гринюк, Денис Мальований, Богдан Янковський;
3 місце – команда Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді у складі: Сергій Сірак, Артем Чубатюк, Максим Король, Олег Новіцький.

Переможці отримали дипломи і цінні призи, усі учасники – сертифікати та подарунки. Цінні призи для переможців змагань були надані спонсорами: компаніями "Droid Technolodgies" та "Leobit".

Більше інформації про подію: посилання

Фотозвіт: альбом 1, альбом 2, альбом 3, альбом 4.

Адреса м. Вінниця, Хмельницьке шосе 95
Аудиторія ГНК ауд. 101А