чудовий рецепт шаурми з курятиною


я вирішив, що не дивлячись на легенди про вміст шаурми, це -смачна поживна страва і щоб довести це нам знадоблятся наступні

інгредієнти


Лаваш

ви можете і купити лаваш. Тоді пропустіть цей крок, але я все таки раджу спробувати зробити самому. По перше - це цікаво,а по друге- економно. Тимпаче, що для лаваша нам знадобляться лише:


Готуємо шаурму!Поїхали!

Зараз розповімо, як приготувати шаурму з курки. Отже, куряче філе нарізаємо невеликими шматочками і обсмажуємо на рослинній олії, приправивши м'ясо перцем і сіллю за смаком. Потім перекладаємо на тарілку і залишаємо остигати. А цим часом тонко шаткуємо капусту, кладемо її в миску і добре мнемо руками. Свіжі огірки промиваємо, шаткуємо кружечками, а помідор - невеликими кубиками. Далі розстилаємо на столі вірменський лаваш викладаємо на середину трохи капусти, курячого м'яса і поливаємо кетчупом. Наступним шаром йдуть огірки і помідори, поверх яких викладаємо моркву по-корейськи. Всю начинку змащуємо майонезом і загортаємо туго в лаваш. Тепер відправляємо шаурму з куркою на кілька хвилин у мікрохвильовку, після чого подаємо страву до столу.

приємного апетиту